Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol érdemes kontaktlencsét...

Hol érdemes kontaktlencsét venni, ill. rendelni? Van olyan oldal, ahol küldenek ingyenes kontaktlencse-oldat mintát?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már, hogy a neten olcsóbb a k. lencse,és az oldat, és van aki külföldről hozatja be, mert még úgy is olcsóbb mint itthon....Tapasztalatok?
2010. jan. 11. 19:30
 1/4 anonim válasza:
én már két éve netről rendelem a lencsét, viszont ha ki akarod próbálni, akkor menj először kontaktlencséshez, vagy szemészhez, akik fognak neked adni ingyenes próbalencsét, ha beválik aztán sztem netről egyszerűbb rendelni, bár nem sokkal olcsóbb
2010. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a netről rendelem, mert ugyanazt kapom, mint az optikában csak sokkal olcsóbban. Nekem most kb. 5000Ft-ra jön ki egy negyedévem + lötyi. Öcsém barátnője 23000-et fizetett az optikában régebben, most a neten 14000Ft-ért vette meg ugyanazt. Azt gondolom ezek nagy difik. Viszont a félévente szükséges szemorvosi kontrollt ne hagyd ki.
2010. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Küld már el priviben az oldal nevét, meg hogy,hogyan kell rendelni, mennyi a p.k., és mennyi idő múlva ér ide.Köszi.
2010. jan. 13. 07:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és légy szíves, még azt is ,ha tudsz, külföldi oldalt is, azt mondják Horvátban nagyon olcsó....
2010. jan. 13. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!