Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemüveg illene hozzám?

Milyen szemüveg illene hozzám?

Figyelt kérdés

Pár éve ugyanazt a szemüveget használom. Most voltam szemészeten, és új szemüveg kell. Viszont nem tudom eldönteni (nyilván majd kikérem család, és eladó tanácsát is) hogy milyen szemüveget vegyek. Utána olvastam egy-két dolognak, hogy mire érdemes odafigyelni, de én tényleg a legjobbat szeretném. Ovális arcom van, zöldes szemem, és szőkés barna hajam. Mellékelek egy képet, hasonlóan nézek ki én is. Nekem jól állna a vastagabb keretes szemüveg? Illetve milyen színűt érdemes? Köszönöm a válaszokat előre is! 25/N

[link]



2014. aug. 14. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez lesz a legtökéletesebb és ez nagyon jó a szemnek...3D-s meg minden a napfényre besötétül a lencséje, Kálmán bácsi is ezt használja már több mint 50 éve és remekül megvan vele elégedve.


https://www.youtube.com/watch?v=aB7ajyuaxeA

2014. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerencséd, hogy van humorérzékem! :) Ettől függetlenül, továbbra is (komoly) válaszokat várnék! Köszönöm!
2014. aug. 15. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A jelenlegi keret nem maradhat?:)
2014. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp újat szerettem volna, mert a régi (noha jól állt) már vesztett színéből, és nagyon picit "kopott" volt. Egyébként megvan már az új, és örülök a választásomnak. Sokan mondták, hogy jól áll. :)

Ehhez hasonló.

[link]

2014. szept. 3. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!