Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse, ez így működhet...

Kontaktlencse, ez így működhetne? (fontos)

Figyelt kérdés

Focizni szeretnék járni,de szemüveges vagyok ezért arra gondoltam vennénk kontaktlencsét.

Mondjuk, 30 darabosat (napi), a kontaktlencsét csak meccsen használnám. (illetve edzésen is)

Arra gondoltam, hogy meccseken (kb 2 órán át lenne használatban mindennel együttvéve)betenném, aztán kivenném.

Hányszor lehetne felhasználni egy pár lencsét ? (Arra gondolok mivel napi így majdhogynem 24 órán át lehet a szemen (persze ez szerintem nem így van mivel alvásidővel szerintem max 18-20 órán át használják az emberek.

meg lehetne azt oldani, hogy ne csak 30 meccsre legyen elég egy 30 darabos készlet ? (többször használni ugyanazt ?

Bocsi, ha sokszor fejteném ki ugyanazt de minél érthetőbbé szeretném tenni mindenki számára.

Fontos lenne nekem ez ezért is fordítok erre a kérdésre ennyit.

Ha valaki nem ért valamit, megköszönném ha kérdezne.



2014. aug. 16. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyszer felbontasz egy napi lencsét, akkor azt használod egy napig aztán eldobod. Nem lehet úgy, hogy pár óráig használod, aztán egy másik alkalommal megint pár óráig.. ha jól értelmezem erre gondolsz, de ezt nem lehet.
2014. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, hogy válaszoltál :)
2014. aug. 17. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!