Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megkarmolta a macskám a...

Megkarmolta a macskám a szemem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma játszottam a macskámmal és belekarmolt a szemembe, maradt utána 2 hely és körülötte kicsit véres. Néha fáj, de nemtudom hogy elmenjek e orvoshoz. Ha elmennék, mire számítsak mit fog velem csinálni? Előre is köszi
2014. aug. 26. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
én elmennék vele már csak azért is mert a karmolás ejtette seb nem tul steril. Körülötte lehet lekezeli valamivel,a szemmel sok mindent nem tud csinálni,előbb kellett volna orvoshoz fordulni,de komoly baj nem történhet szerintem ennyitől
2014. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp szemészet, a macskakarmolás elég alattomos dolog, meg tényleg nem túl steril, gondolom nem szeretnél egy csúnya fertőzést.

Valószínűleg csak megvizsgál és felír valami szemcseppet vagy kenőcsöt, legalábbis az alapján, amit írtál nem tűnik túl súlyosnak a sérülés. X idő múlva visszamész kontrollra és jó esetben akkor már minden oké lesz.

A cicust meg neveld meg mindenképp. :D

2014. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!