Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tavaly Nyáron megkarmolta a...

Tavaly Nyáron megkarmolta a macskám a mellbimbómat, nemvolt vészes, de azóta folyamatosan sebes, viszket, és kicsit máshogy néz ki mint a másik?

Figyelt kérdés
Szerintetek Lehet melldaganat?

2012. ápr. 9. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyedben én utána járnék, miért nem gyógyult meg ennyi idő után. Először talán bőrgyógyászhoz kellene menned. Melldaganatra én nem gondolnék, de mindenképpen orvoshoz mennék. Fél év sok idő.
2012. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem...de rendesen belehet gyulladva,ez nem játék,menj el bőrgyógyászhoz,ő majd rendbe teszi,és kezeli!!!Valami fertőzés lehet,amit kezelni kell!!!!
2012. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért gyanakodtam rá, mert pár helyen olvastam, ha máshogy néz ki a mellbimbó, mint a másik, akkor gyanakodni kell rá,+ a családban már volt mellrákos ember. De semmiféle daganatot nemérzek, nem váladékozik, és nemis annyira duzzadt,meg piros, mint ahogy írják!
2012. ápr. 9. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
a daganat egész más okokból alakulhat ki, olyasmi miatt nem, ha megkarmolja a macska v megütik a mellet.
2012. ápr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!