Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Voltam szemészeten és szemüveg...

Sasojo kérdése:

Voltam szemészeten és szemüvegesnek kéne lennem TÖBBI LENT?

Figyelt kérdés
de nem mentem el szemüveget venni lehet ebből bajom ? illetve vane kontaklencse az olyan minta szemüveg azt helyetesiti szóval azt is vehetek és az nem ilyen feltünő dolog?

2014. aug. 29. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet bajod ,tovább romlik a szemed, nekem feles volt, eltörött a szemüvegem, nem csináltattam ujat,majd mikor ujra mentem semészetr, évek múlva már 1,5-s kellett. Lehet kontaklencséd de akkor is kell szemüveget csináltatni. Nekem azt mondták,hogy minimum egy éve meg kell,hogy legyen a szemüveg,mire használhatok kontaktlencsét.
2014. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miert nem mentel el szemuveget venni? Latsz rendesen szemuveg nelkul?


hany eves vagy egyaltalan?

2014. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok de nem akarok szemüveget hordani, hát meszire nem nagyon látok meg az elektronikus dolgok jobban elmosodnak mesziről közelről látok semmibajom ugy csak messzire nem latok ugy hogy nem tudok mondjuk elolvasni egy feliratot vagy vmi
2014. aug. 30. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:

"de nem akarok szemüveget hordani,"


Pedig muszaj lesz.

2014. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
m1 nemfogok ennyi
2014. aug. 31. 17:38
 6/12 anonim ***** válasza:
ahogy gondolod. csinalt mar mas is hulyeseget hiusagbol.
2014. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de mi bajom lehet ebből?
2014. szept. 1. 00:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Peldaul elromolhat meg jobban a szemed.
2014. szept. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mint ahogy írtam, és így jártam, tovább romolhat a szemed, nekem csak feles volt, el tudtam olvasni mindent csak kicsit homályosabb volt, mire észbekaptam, már egész közeli táblákat sem tudtam elolvasni. Vegyél egy szemüveget és utána csináltass kontakt lencsét, vagy pedig műtesd meg a szemed, ma már erre is van lehetőség, barátnőmnek nagyon rossz volt a szeme, vastag szemüveget kellett hordani, műtét óta pedig már nem kell neki.
2014. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
fuhh nemtom most szemüvegben szenvedni olyan rosz meg hülyén nézki.. :/ konta kelncse azt hallotam draga dolog de én is azon kapom magam h tenleg alig latok meszebre mar szinte egyre roszabul közelebre is vay h mondjam mert mar evek ota kene szemuveg
2014. szept. 1. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!