Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tehát..szemüveges vagyok,de nem hordom! :/ tudom hülyeség,de most nem ez a lényeg!! A fejem is szokott a halántékomnál fájni néha a szememtől...annyira nem gáz a helyzet,csak messzire homályosan látok! Azon gondolkodtam,hogy a kontaktlencse mennyire lenne hatásos..akinek van,az írja meg légyszi hogy bevált-e!

Előre is köszi!

14/L



2014. szept. 7. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a szüleid helyében nem vennék neked kontaktlencsét, ha nem vagy hajlandó hordani a szemüveget sem.

Tudod, lehetne benned annyi tisztelet irántuk, hogy nem sz a rod le a fáradozásaikat. Mert gondolom azt a sokszor 2 forintot, amibe került, ők sem a pénzfáról szedték.

Lassan majd elmehetsz diákmunkára, és ha összegyűjtöd a lencse árát, akkor majd lesz kontaktlencsét.

Addig meg ott a szemüveg. Ha meg olyan hülye vagy, hogy nem viseled...

2014. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy szántál rá időt hogy fejmosást tarts nekem! Amúgy meg szerintem te sem szeretnél úgy végigmenni az utcán hogy az "uu pápaszemes" és társai megjegyzéseket hallod magad mögött!
2014. szept. 7. 22:18
 3/4 A kérdező kommentje:
A tiszteletről meg annyit hogy nem abból mutatkozik meg hogy hordok-e egy szemüveget vagy sem!
2014. szept. 7. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, mert minden szemüveges ember után ezt ordítják az utcán... Most hogy, mondod, tényleg, nekem is ez az első reakcióm, amint meglátok egy szemüvegest. Ja bocs, nem, fel sem tűnik, hogy van-e valakin szemüveg.

Sajnos a hozzászólásaiddal csak megerősítetted, hogy egy éretlen kis hisztis csitri vagy, pedig 14 évesen ennél igazán lehetne már több eszed.

2014. szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!