Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ki milyen kontaktlencsét...

Ki milyen kontaktlencsét használ? én kb 7 éve használok rendszeresen jelenleg acuvue oasyst, de nekem ez nem jön be, régen mást használtam, de az már nincs forgalomban. Tippeket szeretnék, hogy kinek van másfajta, ami neki bejön

Figyelt kérdés
illetve szerintetek lehet-e abból baj, ha orvosi ellenőrzés nélkül váltok (jelenleg külföldön tanulok és itt elég drága lenne szemészhez menni) mindenkinek köszönöm aki segít :)

2014. szept. 7. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én az ofotértben veszem a bausch and lombot, nekem az bevált évek óta, havilencse.
2014. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Acuvue Oasyst használok én is évek óta, mivel semmi más lencse nem volt jó a szememre, berakom, kiesik, szúr, stb. Szóval nekem ez a legjobb. Doki szerint is ez a legjobb 8.4-es görbülettel. Csak úgy nem érdemes lencsét venni, mert lehet hogy nem lesz jó egyáltalán. Vizsgálatra mindenképp menj el.
2014. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, ahogy az előző mondta: én is több lencsét kipróbáltam, egyszerűen valahogy nem volt jó. a görbület vagy valami. éreztem a lencsét, szúrt, stb.

ez a lencse vált be egyedül.

tehát ez mindenkinek személyre szabott, és azért a szemmel nem szabad játszani.

2014. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem látogatsz haza, használd az eddigi Oasys-t, ne válts. Már ha ott nem akarsz, nem tudsz szemorvoshoz menni. Nem érik meg ezek a ,,kamikaze akciók", hidd el. Remélem találsz a te szemednek megfelelőt, de azt jobb, ha tudod, hogy jelenleg az Oasys az egyik legjobb lencse...
2015. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!