Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác a buszon, régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a buszon, régen sűrűbben láttam, most már ritkábban, és nagyon bejön, de nem tudom, hogyan ismerhetném meg?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy szokott nézni (remélem tényleg) de mindig félek szemezni vele, elnézek, ha rám néz, pedig nagyon tetszik..és félek, hogy már lemondott róla, hogy odajöjjön hozzám, miután én nem szemeztem vele annyira..

Hogyan tudnám valahogy bátorítani vagy rávenni, hogy odajöjjön hozzám?

L18


2011. jan. 9. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Már nem azért, de ha rá se mersz nézni, akkor minek menjen oda hozzád??????
2011. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pesterzsébeti vagy?:D
2011. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Debrecenbe bejárós vagy? :D
2011. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
BAZ-d megyei vagy?:D
2011. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fehérvári vagy a csutás járatról? :O xD
2011. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja, hogy zöld a lémpa, akkor nem fog lelépni az útkereszteződésben az úttestre. Viszont, ha tudatod vele bármily módon, hogy márpedig neki most zölden világít ám, akkor a tettek mezejére lép.
2011. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szegény kislány megkapta. Amúgy én debreceni vagyok :DDDDDD 21/L
2011. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű mindig szemezz vele és ha egyszer látod a buszon akkor ülj mellé sokszor é beszélgessetek!
2011. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi..hát valahogy a szemezést kéne gyakorolni, vagy nem is tudom, eddig soha nem szemeztem, főleg nem buszon :S

amúgy budapesti vagyok

2011. jan. 9. 19:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem mutatsz semmi érdeklődési jelet, akkor sehogy.
2011. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!