Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, akivel régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel régen randiztam, de azóta nagyon megbántott. Ez kb.2hónapja volt azóta csak egyszer beszéltünk, de nekem még mindig nagyon bejön. Azóta van más lány aki tetszik neki és lehet hogy járnak is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat kérek!
2013. dec. 25. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem felejted el?
2013. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Lány kivonása a forgalomból.

2. legyél még nagyobb hülye mint amilyen most vagy

3. támad le!

2013. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta.
2013. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a másik lány tényleg tetszik neki és járnak vagy is nagyon bizsereg köztük a levegő, akkor hagyd őket.

Tudom hogy szeretnéd a srácot de nincs annál rosszabb minthogy belemásszanak valakinek a szerelmi életébe.

Ha a srácnak te jobban tetszel csak már túltette magát rajtad mert fél hogy nem jönnétek össze a balhé miatt akkor talán még van esélyed rá hogy össze jöhess vele.

Próbálj vele beszélni.

2013. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!