Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kifakadt a szemárpa mi a teendő?

Derko340 kérdése:

Kifakadt a szemárpa mi a teendő?

Figyelt kérdés
2 hónapja van szemárpám, 3 orvos látta, nem műttték ki mert szoptatok. Erre ma sok szenvedés után kifakadt, de még mindíg ott egy nagy göm, vörös a szemem.Ez elmúlik, vagy menjek ismét orvoshoz? Ha kifakadt elmúlik a duzzanat?

2014. okt. 11. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd szép lassan leapad, kamillateás vattával töröld át, nem katál rá tetran szemkenőcsőt? Azzal is lehetne kenegetni.
2014. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az jó lenne ha elmúlna. Képzeld a kamillára alergiás vagyok, bedagad a szemem. Kentem tetránnal, floxállal, és van szemcseppem is. Nem tudom mivel kenjem. Köszi a válaszod.
2014. okt. 11. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó rá, de tehetsz rá egy hidegvizes vattát is, nekem az is le szokta vinni a gyulladást.
2014. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom! Köszi!
2014. okt. 11. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!