Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elutazunk pár napra wellness...

Elutazunk pár napra wellness szállodába, jól jönne 4 db napi lencse, de azt hogy tudok szerezni?

Figyelt kérdés
Nekem havi lencsém van, nem szeretnék szórakozni naponta 2-3 alkalommal a ki-be tétellel,de a napik úgy láttam 30 db-os készletben vannak. 4 napra utazunk, hogy szerezzek 4-5 lencsét?

2014. okt. 19. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Utazáshoz szerintem ne vegyél külön lencsét, hanem inkább négy adag készre főzött lencsekonzervet. Azzal nem kell szórakozni, csak kobontod, megmikrózod, megeszed. Jó étvágyat!
2014. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzáfűzni, hogy fogyatékosok kíméljenek, köszi! Érdemleges válasszal tudna valaki szolgálni?
2014. okt. 20. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát miután van kontaktlencséd, nem teljesen világos mi a kérdés. Elmész a szokott kis optikába, elmondod, hogy most úgy alakult, hogy szeretnél napi lencsét, megvizsgálnak, illesztenek egyet, megveszel egy dobozzal és még később jól jöhet. Ha elég jó fejek, adnak ennyi próbalencsét is.

Amúgy nem teljesen világos, hogy ha a sima lencsédet napi 2-3 alkalommal ki kell venni (minek is?) akkor hogy lenne elég a 4 pár napi lencse, mivel ahol a havit nem viselheted, ott a napit se. De egyébként sem szabad ennyiszer molesztálni a szemet egy nap csak úgy poénból.

2014. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam is, nekem havi lencsém van!!! Azt reggel beteszem, este kiveszem, pont emiatt nem tudok vele fürdeni, mert azt ha víz megy a szemembe, már másnap nem raknám be. Tehát azzal nem szeretnék szórakozni és kiszedni fürdés előtt. Épp ezért szeretnék napi lencsét, de csak arra a 4 napra, tehát 4 db-ot. De mivel 30-as a csomagolás, tehát 30 db van benne, így annyira nincs szükségem, később se lesz, mert a havi lencse vált be.
2014. okt. 20. 15:15
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Szemüveget hordani meg büdös, mi?

Nen kéne egy hiú majomnak lenni, akkor nem lennének ilyen problémáid.


Meg esetleg ha wellnessre meg pávatollra a fenekedbe nem sajnálod a pénzt, akkor lehetne költeni esetleg egy lézeres szemműtétre ahelyett, hogy itt nyavalyogsz.

2014. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem elég annyi hogy kicsit körültekintőbb vagy,figyelsz arra h ne nagyon menjen víz a szemedbe,esetleg még jobban letisztítod a lencsét mielőtt beteszed a tartóba.
2014. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A havi lencsét hordhatod wellness közbe is, semmi baja nem lesz tőle, nem kell kivenni. Ha olyat veszel ami kiterjesztett akkor akár 1 hétig is bent hagyhatod éjjel-nappal. Ezeknek semmi baja a víztől.
2014. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 5/7, még szerencse, hogy nekem a szórakozás egy jó kis wellness és nem mások kérdéseit idiótán megválaszolni a gép mögött. A pávatoll pedig úgy vélem pont a te fenekedben van, rossz lehet neked :D
2014. okt. 21. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
szegény 5-ös válaszolónak a szemüveg teljesen elvette az önbecsülését..emellett még csóró irigy kutya is:/
2014. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!