Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit ne tegyen az ember kötőhár...

Mit ne tegyen az ember kötőhártya gyulladás idején ha nem akarja hogy tovább terjedjen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
kamillat felejtsd el! attol csak rosszabb lesz..
2010. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha viszket a szem nem szabad dörzsölni. Makacs dolog nekem is volt, és képzeld akkor derült ki hogy cukorbeteg vagyok. De ezt nem ijesztésképpen írtam, de az egyik tünete is lehet. A törölköző használatánál is ügyelj, csak a tiedet használd. Mossál többször kezet, és ha elmész valahova, vagy valakivel találkozol ne legyen puszi, meg kézfogás,mert fertőző. Ha van már rá szemcsepped, vagy gyógyszered azt az előírásszerűen használd.Kammillateával nem ajánlatos mosogatni, mert jobban bedduranhat tőle. A lefolyása kb 1 hét!!!
2010. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!