Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meddig kell bent hagyni a...

Meddig kell bent hagyni a próbalencsét?

Figyelt kérdés
a voltam először kontaktlencse vizsgálaton ahol szinte semmit nem magyaráztak el erről csak körítve, betette egyszer meg kivette amit nem láttam hogy csinálta, utána egyszer betettem nagy nehezen és utána meg kivettem, most még mindig bent van a próbalencse ezt most meddig kell hordanom? Hány óráig?

#próbalencse #bennthagyás
2014. nov. 7. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

az első nap 3-4 kell órát kell hordani, aztán szép lassan növelheted a hordás időtartamát (1 hét múlva már valószínű 12 órát is fogod tudni hordani :) )

remélem tudtam segíteni

2014. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat:) Még egy kérdésem lenne, hogy ezt a próbalencsét meddig kell hordani? a következő kontrollig?
2014. nov. 7. 16:42
 3/3 anonim válasza:
Dehogy is, első nap max. 1 óra, utána 2, majd 4, 8, 16, aztán elvileg egész nap, de estére meg zuhanyzáshoz vedd ki.
2014. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!