Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális az, ha valakinek...

Normális az, ha valakinek felnőtt (19) korában változik meg a szeme színe?

Figyelt kérdés

Az enyém mindig világoskék volt, és egy hónap alatt bezöldült! Most határozottan zöld.

Tökéletes a látásom, de akkor is!


2014. dec. 11. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Irány a doki!
2014. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eye color changes can be a warning sign of certain diseases, such as Fuch's heterochromic iridocyclitis, Horner's syndrome or pigmentary glaucoma.
2014. dec. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Voltam! :) Azt mondta, semmit nem lát, és mivel semmi testi panaszom nincs, elküldött vérvételre.


2: I guess theese names didn't tell me anythin even if they have been written in hunagran... but still thanks!

2014. dec. 12. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
google-zz bocs, de nagyon egyszerű kigúglizni, viszont nem fogom megtenni helyetted, nem én vagyok beteg.
2014. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 13 éves vagyok, és a szemem színe kb hetente változik, zöld, arany, és barna között, és az egyik unokanővéremnek huszonévesen lett a szeme zöldből barna, szerintem nem kell aggódnod miatta:)
2014. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!