Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » PRK szemmütét után 10 nappal...

PRK szemmütét után 10 nappal már végleseges az eredmény?

Figyelt kérdés
10 napja mutettem meg és szemüvegben sokkal jobban láttam mint most még ez változhat?

2014. dec. 24. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem pontosan hogy hány nap múlva lett végleges az eredmény. De kiváló sasszemem lett. De a műtét után néhány napig pocsék volt a látásom, mint ha nejlonzacskón keresztül láttam volna. Védd az UV-től néhány hónapig ahogy előírták, valamint a szaruhártya visszanövést akadályozó szemcseppeket is adagolt ahogy előírták. Valamint ha szükséges akkor alkalmazz műkönnyeket a túlzott kiszáradás ellen, legalábbis a hegesedési időszakban, vagyis az elején.
2014. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A műkönnyekre azért van szükség száraz szem esetén, mert a kiszáradt szem esetén a pislogás folyton ledörzsölné a szaruhártyáról a hegesedés egy részét.

Az előírt szabályok betartása esetén kiváló látás lesz az eredmény. Egyetlen szemüvegben sem láttam ilyen élesen az előtt.

2014. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!