Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemeim különböző színűek...

A szemeim különböző színűek és érdekelne, hogy lehetne kapni kontaklencsét a problémámra. és ha igen, akkor kb mennyi lenne az ára?

Figyelt kérdés
látás problémám nincsen, de zavar, hogy nem ugyan olyan a színük.
2010. febr. 5. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, ha lány, szerintem nagyon különleges lehetsz:) Nekem személy szerint nagyon tetszik az ilyen!:)


amúgy itt körülnézhetsz, árak is vannak:

[link]

2010. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem vennék a helyedben kontaktlencsét, egyetértek az elsővel, nagyon különleges lehet, ne rejtsd el! :)
2010. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. febr. 5. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem írtad meg, hogy milyen nemű vagy, bár tképpen mindegy. Az én fiam szeme is felemás színű, pontosabban 3 színű (az egyik szeme égszínkék, a másik szemének a fele szürkéskék, fele barna), és a csajok mindig is buktak rá. Persze nem csak emiatt, de a szemének mindig nagy volt a tetszésindexe. Szóval nyugodtan és büszkén viseljed a szexepiledet.
2010. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok..
2010. febr. 5. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem teszel fel képet? Kíváncsi lettem :)
2010. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Michiyo Morgenstern válasza:

heterokromia-nak hívják. :D barátom kedvenc szava. sztem se rejtsd el, nekem nagyon bejön ;)

15L

2010. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

De szerintem se vegyél emiatt... örülj neki hogy ilyen különleges szemed van:)

2010. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!