Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan szemüveg, ami nem...

Van olyan szemüveg, ami nem dioptriás vagy csak nagyon gyenge, és jó mondjuk számítógépezéshez vagy csak simán a szem kíméléséhez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval nekem elvileg nincs semmi baj a szememmel, de sokat használom a számítógépet, és néha már amikor nem ülök előtte akkor is érzem hogy pihentetni kéne vagy ilyesmi. Hallottam, hogy van ilyesmi szemüveg amin valami védőréteg van vagy mi de mégse dioptriás? És az jó mindennapi viselethez? Valaki tudna segíteni?

2015. febr. 27. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]


Nem működik nálad a gugli?

2015. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vision Expressben, Ofotértben is tudsz ilyet csináltatni, általad kiválasztott, neked jól álló kerettel.
2015. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! gugli működik, csak sajnos rengeteg olyat hoz fel, ami nem az amire én gondolok. Jobb ha valaki tud konkrétat ajánlatni.
2015. febr. 27. 21:40
 5/5 anonim válasza:
Monitor szemüvegnek hívják, egy fényvédő réteg van a lencsén. Most csináltattunk a fiamnak, azt nem tudom, hogy dioptria nélküli van-e. Amit még javasolnék: olvasás, számítógépezés közben "elfelejtünk" pislogni, ezért a szem jobban kiszárad, pirosodik ill. ég. Ajánlom, hogy vegyél pl. Visine szemcseppet.
2015. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!