Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez retinaleválás előjele lehet?

Ez retinaleválás előjele lehet?

Figyelt kérdés
Már régóta homályosan látok, majd február 19-én arra ébredtem, h. amikor világos felületre nézek vagy a szabadban vagyok és mozgatom a szemem, akkor úszkáló fekete homályok jelennek meg a bal szemem előtt! Azóta sincs másképp! Azóta is ezzel kapcsolatban böngészek a neten de már annyi ijesztő történetet és diagnózist találtam, h. teljesen bepánikoltam. :( Nagyon félek, h. ideghártya leválásnak az előjele. Tapasztalt már valaki hasonlót? Esetleg műtéttel helyrehozható anélkül, h. drasztikus végkimenetele legyen az egésznek? Egyébként kisebb ütés érte a fejem, de annak már másfél éve... Tudom, h. egyszerűbb lenne felkeresnem egy szemorvost, de hónapokat kell várni mire sorra kerülök, anyagilag pedig nem állok úgy, h. privát szemorvoshoz forduljak! Most is emiatt nem tudok aludni mert félek becsukni a szemem! :( Borzasztó gondolatok gyötörnek... A segítő jellegű válaszokat előre is köszönöm!

#szem #retina #ideghártya #lárásromlás
2015. márc. 28. 04:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értelek, miért nem mész a szemorvoshoz, csak a nettől vársz megoldást.

Nem retinaleválásról kell tartanod, de a problémád ki kell vizsgálni.

2015. márc. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen úszkáló homályokat rengeteg ember lát, a szabadban, vagy fehér felületre nézve én is még erősebben, egyáltalán nem biztos, hogy retinaleválás.

Ha szempanaszod van, akkor nem kell hónapokat várnod időpontra, nekem begyulladt a szemem, odamentem, kivártam a sorom és azonnal fogadtak.

2015. márc. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kértem már beutalót de csak 3 hét múlva mehetek kivizsgálásra. Ezért folyamodtam ahhoz, h. kikérjem mások véleményét, akiknek esetleg már volt hasonló szemproblémájuk.
2015. márc. 29. 01:23
 4/5 anonim válasza:
Nekem is hasoinl9 a problémám csak én ehhez olyan szelemkép szerűséget is látok..most megyek egy pár nap mulva oirvoshoiz neked mi lett végülis?
2015. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha olvasod kérlek válaszolj! Neked mit diagnosztizáltak ? Főleg a szellemképszerűség miatt érdekel, mert nekem is ez van :(
2021. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!