Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Napszemüvegen kívül még mivel...

Napszemüvegen kívül még mivel lehet védeni a szemet napozás közben?

Figyelt kérdés
Már tavaly is észrevettem, ha napozok,utána meg még utána jó pár óráig, v van hogy másnap is, érzékenyebb a szemem, sőt, fáj is. Nem szoktam sokat napozni, max 20 percet, azt is 4 óra után. Tudom,hogy védeni kell a szemet, viszont most, hogy napszemüveggel próbáltam, a nyoma ugye ottmarad, ott nem barnulok, és ez így nagyon nem szép. Van más mód a szem védelmére? Ti mivel véditek? Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny szemű?

2015. máj. 8. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem érzékeny a szemem. De lehet kapni olyan szemvédőt amit szolikhoz használnak. Az elvileg egyáltalán nem vagy alig látszik, legalábbis az arcon. De gondolom kézenfekvő, hogy mivel a szemedet védi ezért a szemjéjad nem barnul le.
2015. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel az arcod felöltözve is napon van, eleve mindig egy fokkal barnább a testednél. Ha zavarja a szemedet napozásnál a nap, nyugodtan feküdj úgy, hogy a fejed még árnyékban legyen.
2015. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem fehérebb az arcomon a bőr mint a testemen.
2015. máj. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csukd be :)
2015. máj. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is ott van a napszemcsi miatt kimaradt rész,de szerintem az inkább vicces mint csúnya.
2015. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! vicces vagy csúnya, az én hiúságomat sérti a napszemüvegfolt a fejemen :)

EGyes válazoló! Hol lehet olyan szemüveget kapni, amit a szolizáshoz is használnak? Müller, Rossmann, v Dm? még sehol sem láttam, igaz, nem is kerestem céltudatosan.

2015. máj. 9. 11:52
 7/7 A kérdező kommentje:
BEcsukom a szemem közben, de ez sem segít :/
2015. máj. 9. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!