Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveget váltanám kontaktlen...

Szemüveget váltanám kontaktlencsére, hogyan?

Figyelt kérdés

Ma voltam megvenni a kontaktlencséim, csak annyi a bibi, hogy egész nyáron szemüveges voltam és sokat voltam kinn a napon és a szemüveg kerete mentén egy nagy fehér csík maradt és kicsit furán néz ki hogy barna a bőröm de ha leveszem a szemüvegem ott egy fehér csík... Így nem igazán merek kontaktlencsével mászkálni, az lenne a kérdésem, hogy mivel tudnám azt a fehér csíkot eltüntetni? Ha szoliba elmegyek néhányszor, akkor a 2 szín egymáshoz kezd hasonlítani, vagy csak mégjobban eltérni? Esetleg alapozózzam?


18F



2014. szept. 29. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szoli nem jó, mivel a világosabb rész akkor is világosabb marad, a többi meg sötétebb, vagy meg is éghet. Leginkább hámlasztás segítene talán, vagy bőrcsiszolás, kozmetikushoz menj szerintem. Vagy esetleg még a korrektort próbáld ki. Essence stay all day. Így néz ki: [link]

TÖbb rétegben felkenve talán jó, de nem biztos... mindenesetre olcsó, szóval nagy veszteség nem ér.

2014. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
több, mint 30 éve vagyok szemüveges, évi min 2 szemüveggel, de olyan még nem volt, hogy nyáron fehér csík maradt volna a bőrömön a szemüvegtől. szerintem csak képzeled azt a csíkot, pláne, hogy hetek óta nincs nap és ami színed volt, az is fakul már bőven...
2014. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem hogy nem képzelem, erős fehér csík a barna bőröm mellett, oldalt fel van nyírva a hajam, és még azon át is látszin. :(
2014. okt. 5. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
kép?
2014. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már egy hónapja kontaktlencsét hordok, eltűnt a csík! :)
2014. nov. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!