Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegnél normális, hogy...

Szemüvegnél normális, hogy nem tudok benne járni? Részletek lent -

Figyelt kérdés
Állandóra felírtak egy másfeles szemüveget. Nem cilinderes. Ez a második - az elsőt csak tábla, mozi, stb használtam. Most ezt állandóra, de amint kiléptem az optikából majdnem eleszem. Amint lenézek vagy felnézek szokatlan, és nehezebb járni benne. De látni tisztán látok. Az előző szemüveg teljesen más keret volt az cilinderes és abban se tudtam járni. De azt alig hordtam. Normális ez szemüvegnél vagy Ti tudtatok normálisan járni elsô szemuvegnen es nem volt szokatlan?

2015. máj. 22. 09:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nap végére kicsit megszoktam. A villamosra pl már simán felszölkentem :) és az utcán is magabiztosabban járkáltam. :) jó azért sokszor még bizonytalan érzés volt, és nap végén is párszor majd kitörtem a nyakam, de remélem én is hamar megszokom... Főleg, hogy doki azt mondta, ezt a másfeleset állandóan kell hordani :(
2015. máj. 23. 01:19
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért nem kontaktlencsét hordasz? Azzal nincs ilyen gond és hülyén sem néz ki benne az ember.

Én sose tudtam megszokni a szemüveget.

2015. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!