Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Napszemüveget szeretnék...

Napszemüveget szeretnék szemüveges létemre, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kontaktlencsét hordani, és per pillanat 50-60 ezer forintom sincs arra, hogy dioptriás napszemüveget vegyek a rendes mellé. Van-e valami egyéb módszer a nyári szemvédelemre?
2015. jún. 6. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A fényre sötétedő lencse ?
2015. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Akkor vegyél olyan rácsiptethetőt.
2015. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
június 8-ig akciózzák 15ezerért a dioptriás napszemüvegeket (utána 20ezerért lesznek): [link]
2015. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2000-ért vettem rácsíptethetőt. Ott az optikában méretre vágták. Meg vagyok elégedve vele. Néha még felveszek egy napellenzőt is a fejemre, és akkor tökéletes a helyzet.
2015. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Ezek közül valamelyik csak jó lesz nekem is :).
2015. jún. 8. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az ár nem számít:

[link]

én kettőt csináltattam, egy UV-re sötétedő szürke lencséset és egyet normál napszemüvegként barna lencsével (mindkettő dioptriás)

Sokkal jobb és egészségesebb mint a kontaktlencse + napszemüveg összeállítás. Amióta megvannak nem kontaktlencsézek, pedig azzal se volt semmi bajom.


Persze ehhez az kell, hogy már fix dioptriád legyen... Nekem be is állt 36 éves koromra ;) Addigra meg már pénzem is vot rendes szemüvegre ;)


A teniszpályán azóta Tipsarevic-nk becéznek :)

2015. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs, rendkívül okosan nem olvastam el kérdést teljesen...

Akkor vedd jövőbeni tanácsnak!

2015. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van rácsiptethető amit az öreg papák használnak és fel tudod hajtani ha nem kell, de olyat is láttam amit a keretre ráakasztasz és észre se lehet venni hogy a dioptriás lencséd előtt van még egy lencse.

Akinek nem kell erős szemüveg az meg csak simán felvesz egy hagyományos napszemüveget.

Én kontaktlencsét vettem és így nem kell külön dioptriás szemüveget vennem.

2015. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!