Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2 éves gyermekemnél 5 napig...

2 éves gyermekemnél 5 napig pupilla tágítót csöppentünk a szemébe. Nepellenzős sapkát javasoltak a gyógyszertárban ha kimegyünk. Napszemüveget adhatok-e rá? Azzal nem rontom-e a szemét és a vizsgálat eredményét? (Plusz sapka persze)

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én felnőttként kaptam ilyen cseppet, de azt javaslom ne is vidd ki, amíg használjátok. Nagyon-nagyon durván hasít és fájdalmas a fény ilyenkor. Nekem semmit sem mondtak csak azt, hogy készen van a vizsgálat és mehetek haza. Csukott szemmel ömlő könnyel ültem a padon 2 órán át, mire láttam annyit, hogy haza tudtam menni. Augusztusban voltam vizsgálatom, hasonló időben, mint ami most is van. Ha fehérre vagy valami világosra néztem a napon (fal, autó stb) majdnem felsírtam fennhangon. Szerencsétlen kisgyerek nem tudja elmesélni, hogy mennyire rossz neki ez.
2015. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se vigyétek ki.
2015. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!