Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akik szemüvegesek hordanak...

Akik szemüvegesek hordanak szemüveget?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen gyakran és mennyit, valamint milyen erős szemüveg mellett lehet még hordani napszemüveget, hogy lássunk is vele valamit, illetve ne legyen zavara ha nincs rajtam szemüveg.
2015. júl. 9. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
)-es: édesanyád az észlény, mert nem vágott pofán, mikor így beszéltél idegenekkel. Hülyeség, amit mondasz, persze ha ennyire meg vagy róla győződve, akkor egészségedre. Mindenesetre elképesztő, hogy az emberek a saját testükről nem tudnak szinte semmit és mégis idejárnak tanácsot osztogatni. Szép estét.
2015. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9-esnek ment.
2015. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Több, mint 18 éve vagyok szemüveges, és nem hordom non-stop, pedig már majdnem 10 éve nem romlott a látásom, amúgy -3,5 d mindkét szemem. Szinte sose hordom a kukkeromat tornázás, olvasás, takarítás vagy kertészkedés közben se, mert zavar. Napszemüveget is olyat hordok nyáron, ami nem dioptriás. Amúgy 13 évig hordtam kontaktlencsét, és mikor kivettem nap végén, utána se hortam szemüveget otthon. Asszem, ha szünet nélkül kéne hordanom a szemcsit, én meg is bolondulnék!
2015. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Évekig nem hordtam szemüveget hiúságból. Utána lett kontaktlencsém, azt hordom. Szemüveget soha nem vennék fel.
2015. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!