Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerülne egy hónapra...

Mennyibe kerülne egy hónapra a havi kontaktlencse szemorvosnál?

Figyelt kérdés

Most lenne először kontaktlencsém és nem tudom, hogy milyen árakra számítsak. Nézegettem neten de azt olvasom, hogy a szemésznél drágább, de mégis mennyivel? Körülbelül mennyibe kerülne egy vagy 3 hónapra a két szememre? Mennyi idő alatt kapnám meg a lencséket?

Ja és még egy kérdés, hogy mindenféleképpen kapnék próbalencsét?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. júl. 26. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A szemész nem árul lencsét :-) ő csak vizsgál és javasol. Csak az első párat/dobozt vedd meg opikában, hogy megmutassák a használatát, a többit már netről rendeld kb féláron! Havi 1-2 E ft-ból jön ki a lencseviselés.
2015. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy doboz lencse kb 6000 forint és 3 hónapra való van benne. A szemésznél viszont nem kapsz lencsét :)

Próbalencsét tuti kapsz, azt az optikusnál be kell tenned és ki kell venned egyszer, hogy lássak, hogy menni fog. Ezután általában hazaviheted ingyen, de úgy tudom, hogy van, ahol fizetni kell értey

2015. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 27. 13:39
 4/6 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyi időt kellene várnom a lencsékre?
2015. júl. 27. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:

egy doboz lencse kb 6000-től van felfelé, attól függ, milyet bír a szemed ill, hogy kell -e esetleg tórikus


6 havi adag a doboz, ha mázlid van és mindkét szemed azonos dioptria, akkor az 3 hónapnyi adag


optikába menj, betanításra és próbalencséért!

2015. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2015. aug. 4. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!