Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Titeket zavar ha a barátotok...

Titeket zavar ha a barátotok kancsalít? Esetleg párkapcsolatban zavarna?

Figyelt kérdés

nekem pl szemproblémám van,vagyis nem látok a jobb szememre és ez meg is látszik..kisebb mint a másik és kancsalít is de minimálisan.Nem akarok egós lenni,de ezen kivül jól nézek ki és a stílusom is jó(bár kinek mi).

köszönöm előre is a válaszokat! :)

16/lány



2015. júl. 31. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Akit ez zavar, és emiatt lökne el magától, az nem érdemel meg téged :)
2015. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.Bocs.Szerintem ezt szemüveggel,illetve kicsi korban a jó szem takarásával kellett volna kezelni,ezzel "munkára"kényszeríteni.Nekem is ilyen problèmám volt,gyűlöltem a szemüveget,a takarót kicsi koromban főleg,de megérte,mert jó a szemem.Ezt a szüleidnek észre kellett volna már vennie.
2015. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátunk?De hát lány vagy:)

Nem,nem zavarna,mármint én ilyen hülye mániákus vagyok,hogy zavar,ha valakinek nem tudok a szemébe nézni,de ha a szerelmemmel lenne ez,egyeltalán nem zavarna,mert nem azért szeretem,amilyen a szeme!Tolerálnám,támogatnám amiben csak tudnám!

17l

2015. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem ez miatt, nem kell hátrányban érezned magadat. 19F vagyok születésem óta kancsal vagyok. Nem kicsit hanem nagyon sőt mind két szememre. Ez nincs befolyással a párkapcsolataimra. Minden egyes barátnőmnek eddig, a szemem tetszett. Mellesleg zöld szemem van de van hogy kék vagy szürke.:) Volt egy műtétem 2hétig tök jó volt, aztán megint rossz lett. Talán párfokkal sokkal jobb. Na meg szemüveges lettem, ami + segít rajta. Nem egóból de így is szépnek/jóképünek tartanak.:)
2015. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2.kommentelő..ne is haragudj,de ha egyszer nem látok a jobb szememre ,hogy takarjam le a másikat?:)

a többieknek pedig köszönöm,ezzel némi önbizalmat kaptam!^^

2015. aug. 1. 16:47
 6/7 anonim válasza:
Szia. Én is kancsal vok engem nem zavar főleg h a szemüveg/kontak lencse kihúzza ezért csak akkor látszik ha leveszem a szemüveget de talán már javulgat(bár lekopogom). :) Barátaimat nem zavarja sem a fiúkat lehet azért mert nem látszik nem tom. Ne zavarjon ez legyen a legnagyobb promlémád bármikor megműthetted. :) És a szem egy kicsike test rész ami csak akkor látszik jól ha közelről nézed. :) Szóval nehogy zavarjon. :) 14/L
2015. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 esnek üzenem. Igen kis korban kell kezelni, de számít az orvos is és az is, hogy melyik évben voltál.. 2000 előtt még nem volt olyan a szemészet, hogy ezt jól lehessen kezelni.. Tapasztalat.. Most már tudják normálisan, hogy ne maradjon ez életre...


Amúgy nem zavarna, mert nekem is ilyen. Semmi probléma nincs ezzel, hisz nem tehetsz róla. Ez genetikai. Aki ezen röhög vagy ezt zavarja, az egy p*cs csak ezt tudom mondani. :)

2015. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!