Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar párkapcsolatban egy fiúnak a hiányosságai?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, sosem volt barátnőm, még barátom sem. Külsőleg nem vagyok a mai ideál. Elég sok dolog kimaradt az életemből, pl. tánc, kézfogás, ölelés és hasonló érzéki dolgok, amik nekem sosem voltak, családtól sem. Nemrég volt egy helyzet, hogy valaki csak a vállamra tette a kezét(felnőtt), és már ettől rosszul éreztem magam. Itt jöttem rá, hogy ezeket én már nem tudom. És hogy ha egyáltalán sikerül egy lánnyal, csak ismerkednem, és kedvel engem, és hasonló dolgok jönnének lassan, akkor nem tudom, hogy viselném, és hogy ezt megértené-e, zavarná-e, bántanám-e vele. Titeket zavarna?

Őszintén szeretném a véleményetek hallani, hogy titeket taszítana-e ezek a hiányosságok.



2014. febr. 17. 23:23
 1/9 A kérdező kommentje:
17/f vagyok.
2014. febr. 17. 23:24
 2/9 Rékcsi ***** válasza:
78%
Nem fog taszítani ha egy csaj érint meg, csak nyugi 17 évesen semmiről sem maradtál le :)
2014. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

ez nem hiányosság,hanem enyhe elidegenedettség.

ha lesz bnőd,akkor ez nem marad így,mert megszokod és megismered az érintését.

sőt olyan jól fog esni,hogy azonnal reagál majd rá a kukacod.

2014. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félre értelmezted a kérdést. Lányoktól kérdezem, hogy ezek a dolgok zavarnák-e őket.
2014. febr. 17. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:
nem maradtál le semmiről én is 17 évesen csókolóztam először.... :D
2014. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lina93 ***** válasza:
100%

Ha lesz egy olyan lány, aki szeret téged, akkor még ha esetleg zavarják is ezek a hiányosságok, mindent meg fog tenni, hogy segítsen neked abban, hogy minden rendben menjen.

Viszont az nagyon fontos, hogy erről beszélj a leányzóval, mert ha magyarázat nélkül viselkedsz vele furcsán, akkor azzal bánthatod.

Bár én úgy gondolom, hogy ha megtetszik valaki, akkor nem fog zavarni, ha közeledik feléd. :D

2014. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Lina :) Sajnos zavarna, nagyon nehezen viselem az ilyen dolgokat. Ezzel ellentétben vágyom is rá, nagyon.
2014. febr. 17. 23:31
 8/9 Rékcsi ***** válasza:
Én lány vagyok (első válaszoló voltam)
2014. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi rossz nincs. Én mai napig utálom a páromon kívül az összes ember érintését. Ebbe az üdvözlő puszi is beletartozik és a családtagok ölelgetése. Nem lököm el őket, de nem jó. De akit szeretsz, azzal más lesz. :) engem így is szeretnek, a barátaimnak se gond ez.

22L

2014. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!