Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Száraz és hamar elfárad...

Száraz és hamar elfárad szemem. Fájogat, gyenge, kellemetlen, néha ég is. Milyen csöppet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Régebben kicsi kék Visine-t használtam, de egy szemorvos azt mondta, hogy azt ne vegyem, mert nem tesz jót. Viszont elfelejtettem megkérdezni tőle, hogy mit ajánl. Szerintetek milyet érdemes venni?

2015. aug. 5. 03:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógyszertárban tartósítószermentes műkönnyet, van többféle is.
2015. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem műtötték a szememet, végigpróbáltam akkor az egész palettát, de a Systane volt a legjobb.
2015. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

A legjobb szer a problémádra a Systane ultra szemcsepp. Nem tartalmaz BAK-ot(benzalkónium-klorid), ami egy toxikus tartósítószer, amely a szemfelszíni sejteket és a könnyfilmet is károsítja. Vény nélkül kapható, és már becseppentéskor megnyugtatja a szemet.Próbáld ki, segíteni fog! :)

2015. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as,az nem zavar,hogy Bórsav van benne?Rovarirtásra is használják,a veszélyessége 8-as fokozatú.Én nem merném a szemembe csepegtetni,főleg nem rendszeresen!A keresőbe ha beírod,a ,,krémmánia" oldal kiadja,hogy több veszélyes anyag is van benne!Mert a Bórsavon kívül még tele van narancssárga jellel,azaz veszélyességi fokkal!!!!
2015. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És nemcsak az a fontos,hogy tartósítószer ne legyen benne,hanem mérgező anyag se legyen benne!Így aztán elég nehéz kiválasztani!
2015. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!