Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Járt már úgy valaki hogy a...

Járt már úgy valaki hogy a kontaktlencse folyadékos flakonra elfelejtette visszacsavarni a kupakot és így maradt akár egy éjszakára, és ha igen ebből lehet valami gond?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jártam így, de használok lencsét. Szerintem nem lehet gond belőle. Mondjuk nekem a tetején ilyen kicsi lyuk van, amin egy csepp fér ki kb, szóval abba nem hiszem, hogy bérmi belement.
2015. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2015. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még én sem, mondjuk esténként mikor már lefekszem mindig visszagondolok, biztos felöntöttem folyadékkal a tartót, biztos rácsavartam a tetőt? Persze mindig igen, de bosszantó.


Viszont ami engem zavar a folyadéknál, hogy elgurul a kupakja, úgy kell megtartani a tartó két tetejével. (Renu Multiplus) Nyilván így (is) akarják rászoktatni az embert a drágább BioTrue-ra, ahol ez klasszul megvan oldva. De azért sem :D

2015. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Opti free pure moistot használok, annak nem gurul el, felpattintós a kupakja
2015. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem lesz gond...a por és egyéb dolgok miatt kell a kupak, h ne szennyeződjön a folyadék

1 éjszaka alatt azon a kicsi lyukon nem hiszem h sok por belemehetett :)

2015. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!