Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet, hogy erős az új szemüveg?

Lehet, hogy erős az új szemüveg?

Figyelt kérdés

Ma lett kész a +2,5-ös szemüvegem, de olyan furán látok vele. Minden extra éles..nagyon durva..jöttem hazafelé es azon csodálkoztam, hogy minden olyan éles..meg színes..:)

De ha lefele nezek..akkor olyan gorbenek tunik minden..az asztal..a tanyer..szoval evesnel nem is volt rajtam..mert attol feltem hogy kiborul a leves..pedig teljesen egyenes volt, csak en nem lattam ugy. Most, a telefonom is ilyen görbe..szinte mint a halszem effekt vagy mi az..Normális ez? Vagy csak ido kell míg megszokom? 17/L



2015. szept. 4. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak hozzá kell szoknod.
2015. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azért visszamennék a szemészhez, vagy optikushoz átvizsgáltatni a dolgot.
2015. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen erős szemüveghez hozzá kell szokni. Kezdetben nem hordjuk napi 24 órát hanem 1-2 órácskával kezdjük.
2015. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már javult a helyzet! :)

Az normális, hogy nagyít egy kicsit? Vagy még az is megszokás kérdése?

2015. szept. 6. 07:09
 5/5 PPeePPiiTTaa ***** válasza:

Hordani kell egy picit, az agyadnak rá kell állni.

Próbáld meg először többet hordani reggel, amikor még friss vagy (hehe)! Fokozatosan jobb lesz az egész, ha mégsem akkor irány vissza az optika ahol vásároltad!

2015. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!