Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Másnak is bántja a szemét az...

Másnak is bántja a szemét az energiatakarékos izzó?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem látok mellette, totál homályosan látok olyan dolgokat, amiket sima izzó mellett rendesen látok. Amúgy szemüveges vagyok, 2 hónapja voltam orvosnál, szóval a szemüveg biztos, hogy jó.

Lehet ezzel valamit csinálni? Igazából tök kellemetlen, mert 2 magántanárhoz is járok és mindkettő ilyet használ, viszont a szemem majd kifolyik, amikor próbálom a feladatot olvasni. Csaknem mondhatom nekik, hogy cseréljenek már izzót..viszont így meg féltem a szemem, mert amúgy is folyamatosan romlik. :(


2010. márc. 12. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon nem állom az energiatakarékos izzókat. Éppen ezért, mert "homályosabb", halványabb. Lehet olcsóbb, de én nagyon nem szeretem őket. Szóval nem vagy egyedül.

19/F

2010. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a konyhában van és nagyon zavar a fénye, szintén szemüveges vagyok. Lehet, hogy energiatakarékos, de olyan halvány, hogy csak na. Inkább legyen több a sámla, mithogy féhomályban vakoskodjak... Szerintem meg mondd meg a tanáraidnak, hogy vagy tanuljatok másik szobába vagy addig ugyna betehetnének 1 rendes izzót, mert nem látsz rendesen.
2010. márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mégcsak nemis olcsóbb az energiatakarékos izzó hanem kb 3szor annyiba kerül. vigyél magaddal egy sima körtét és tetesd be vele sztem:D
2010. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az a bajom velük hogy nem elég a fényük ( egyébként én is szemüveges vagyok ) Nemrég találtam a Baumaxxban Philips márkájú energiatakarékos izzót, mely egyébként teljesen úgy néz ki mint a normál izzók, az üvege is teljesen átlátszó, hagyományos körte formájú, energiatakarékos és megfizethető áron van. Ráadásul tökéletes fényt ad. Világoskék/fehér dobozban van.
2010. márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nekem nagyon bepirosodik a szemem ezektől az izzóktól.

Neonfény egyenesen gyilok! A metrón is végem van meg a tescoban mert ugye ott csupa ilyen fényforrás található!

szóval nem vagy egyedül.

2010. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!