Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemnyomás-mérés vizsgálat....

Szemnyomás-mérés vizsgálat. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta szemüveges vagyok, és ugye minden évben járok ellenőrzése. Eddig mindig ugyanannál a doktornőnél voltam, ezalkalommal mást kaptam, így a vizsgálat is másképp zajlott, ez nem is lényeg, de elküldtek szemnyomás vizsgálatra, mivel előtte nem nagyon tudta megállapítani a dolgokat, szval mondta, hogy ez szükséges. 20 éves vagyok, eddig ilyenen még nem voltam ( csak gyerekként, de akkor nem ezzel a módszerrel vizsgáltá ) szóval egyszerűen nem bírtam, ahogy a levegőt a szemembe fújták. Nem vagyok nyafogós, de annyira koncentráltam, és mindig váratlanul ért, valószínűleg a reflexek is közbejátszottak, kb a székben is felpattantam xD mikor épp a szemembe fújódott a levegő. 22/22-es lett az eredmény, így már októberre kaptam időpontot mégegy vizsgálatra. Kicsit félek, mondták, hogy lesz mégegy ilyen vizsgálat... rémálmom ez újra, meg más is lesz. Beszéltek a zöldhályogról is, hogy akár kialakulhat és kicsit tartok tőle, hogy mi vár rám.


20/L



2015. szept. 15. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Én már többször átéltem ezt a procedúrát(legalábbis asszem ez volt. Álladat nekinyomod egy cuccnak egyenesen nézel és többször priccolnak valamit a szemedbe ugye? Nekem spec. ez mutatta ki egyrészt a zöldhályogomat). Először én is ugráltam attól a cucctól, de meg lehet szokni. Már tudod hogy mi vár rád nem lesz szokatlan :D Ettől zöldhályog nem fog kialakulni, viszont a már meglévőt lehet diagnosztizálni belőle
2015. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
62%

én ezt most élem át valóban kellemetlen hogy az a gép levegőt fúj a szemembe nem is sikerül elsőre a mérés én is ugrálok nem lehet megszokni nagyon rossz én is tartok tőle mi lesz belőle

16/L

2015. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!