Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szememről vélemény?

Szememről vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jelenleg ez a második műtétem az első sajnos nem úgy sikerült ahogy vártam. De a jelenlegi szerintem elég jó lett. Kancsalsági műtét volt, előtte kép sajnos nem készült. Viszont előtte a jobb és a bal szemem, váltva elégé ki ment oldalra szinte teljesen. Most így néz ki.:


KÉP:

[link]


Én a jobb szemen észre vettem, egy minimális kancsalságot de szerintem nem vészes.:)



2015. okt. 7. 09:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Kép [link]
2015. okt. 7. 09:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vészes. Nekem nem tűnt volna fel, hogy kancsal-e, ha nem írod le.
2015. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.Kancsalabb emberek is élnek boldogan,családban,legalább is az ismerőseim közül.Szerintem több műtétre már ne vállalkozz,ez egyáltalán nem vészes már.Ha nem mondod,hogy kancsal,akkor max csak sejtettem volna,hogy van ilyen probléma,biztosan nem jelentettem volna ki.
2015. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!