Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mióta ovodás a fiam állandó...

Mióta ovodás a fiam állandó betegeskedéssel küzdünk ráadásul a kicsi is beteg ilyenkor, hogy birtátok ezt az időszakot és meddig tart még? 1és 3éves fiuk anyukája

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyémek 4 éves és 1,5 éves, mikor a nagy oviba ment az ősszel, 2 hét múlva bárányhimlős lett, elkapta a kicsi is, na utána aztán jött csőstől minden. Néha a falat vakartam, majdnem megőrültem az állandóan beteg 2 nyűgös gyerektől, de túléltük. Mostanra javult a helyzet, a nagy sem kap már el mindent és nem hordja haza, február óta a nagy egyszer volt beteg a kicsi egyszer náthás és ennyi. Remélem a jövő év már nem lesz ennyire húzós.

Gondolom adsz nekik vitamint, sajnos ezt túl kell élni, engem is ezzel vigasztálat a gyerekorvos, tudom nem nagy vigasz, de már itt a nyár, elmennek a bacik, meg lesz szünet is, jövőre már könnyebb lesz.

2012. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz:) Tudom ez is olyan mikor pocakfájósak vagy a foguk jön tul kell élni,de mikor benne vagy azt gondolod sose lesz vége ennek a betegség áradatnak :D Köszönöm a válaszod!
2012. jún. 6. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A lassan 3 eves lanyom most fejezi a bolcsit.Volt megfazas,fulgyulladas,hasmenes.nekunk bejott a friss levego minnel tobb kicsit betegen is.Persze ha neki is volt kedve,sokkal jobb lett a kedve,ez mar fel gyogyulas.A vitaminok nemigazan segitettek,esetleg hamarabb erore kapot,de nem elozte meg.Sajnos az orrunk egesz evben fojt kicsi,nem ellenesztek hogy megis vittem.
2012. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már csak ilyen. :( A 4 éves lányommal a tavalyi bölcsis időszak maga volt a pokol, eleve ki is vettük, mert nem bírtuk, hogy amint bemegy, azonnal beteg is lesz 1-1 napot tudott csak járni. Aztán szeptembertől lett ovis, azóta is elég sokat volt beteg, most is otthon van a mamával, mert ismét náthás és köhög. Kb. 1-1,5 hónapot bír már. Remélem mihamarabb vége lesz ennek. :( Kitartást!
2012. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, ez így szokott lenni. Amikor először kerül közösségbe, mindent összeszed, de ez erősíti az immunrendszerét. Kicsinek én is ilyen voltam, de tizenegy-két éves koromra annyira megerősödött a szervezetem, hogy kb. 1 évben 1-szer voltam beteg. Szóval, még ha furán hangzik is, a hasznára fog válni.
2012. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!