Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek kellhet szemüveg?

Szerintetek kellhet szemüveg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy messziről nem látom a betüket.illetve nagyon homályosan, nem tudom elolvasni őket. Ez a jelenség nemrég kezdődött, fizikaórán, nem tudtam leírni az anyagot, mert nem láttam. Közelről látom az apró betűket, de messziről egyáltalán nem. Zongorázom, és szoktam hunyorogni hogy lássam a kottát.. Szerintetek kellhet szemüveg? Eléggé megnehezíti az életem ez a probléma, főleg tanulás szempontjából. 13/l
2016. jan. 7. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a kottát sem látod, ami előtted van, akkor tuti. De ha már megnehezíti az életed, miért kérdés egyáltalán??
2016. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szólj a szüleidnek és menj(etek) el optikushoz. Szinte biztos, hogy kell szemüveg.

De ne ijedj meg, nem rossz az, én is szemüveges vagyok :)

2016. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kelleni fog szemüveg, és nem érdemes rejtegetni, mert előbb-utóbb észreveszik. Ha lesz szemüveg, akkor jobban látsz utána.
2016. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell szemüveg. Szólj a szüleidnek és menjetek el csináltatni. Velem is hasonló a helyzet és csak egyre rosszabb. Még középiskolában a hátsó sorból nem láttam a táblát, ezért középre, előre ültem, most az egyetemen az első sorból is alig látok így pár év elteltével, illetve eléggé zavar, hogy nem látom ki jön velem szembe. Én is próbáltam titkolni, hogy áá nekem ugyan nem lesz szemüvegem, de sajnos muszáj :)
2016. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!