Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan, akinek lézeres...

Van olyan, akinek lézeres szemműtét után kisebb mértékben ugyan, de elkezdett romlani a szeme?!

Figyelt kérdés

1 éve voltam az egyik, legnagyobb tapasztalattal rendelkező és legmegbízhatóbb cégnél lézerkezelésen. Mindkét szememen PRK beavatkozást hajtottak végre (B: -4.00 D, J:-4.25 D)

1 évvel a beavatkozás után -0.5 D maradt mindkét szemen, holott a beavatkozás előtt írásba adták nekem, hogy 100%-os lesz a szemem, nem kell szemüveget viselnem többé távollátáshoz. Erre most feles a szemem, és esti vezetéshez, valamint esti filmezéshez, mozizáshoz szükség lenne!


Valaki van ugyanebben a helyzetben? Tapasztalatokat és véleményeket várok lehetőleg hozzáértőktől, és lézerkezelésen átesettektől!


2010. márc. 28. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de mi az hogy leg megbizhatobb cég ?? Általában klinikán, korházban csinálnak ilyet és nem cégek, akiknek csak esetleg hasznuk van és nem tudásuk.

Nálunk van lehetöség a szem klinikán lézeres mütétre. Kolleganömnek teljesen meggyogyult mindkét szeme, anyosomnak tavaly csinálták lézerrel sokkal, de sokkal jobban lát vele ( eddig majdcsak nem látott egyik szemére ) az olvaso szemüvegét sem kell felvenni.

Tehát nekem nincs saját tapasztalatom, de több ismerösömnek volt "hasonlo" ha lehet igy mondani.

Hol csináltattad ?

Amugy azt hozzá kell tenni, nálunk is elmondják, hogy nem 100 % , de általában bejön 95 % ban a dolog

2010. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Minden magán klinika egy CÉG, ezt tudnod kell! :)

Nekem csinálták, de 100% helyett, "csak" 90%-ot értek el, és úgy veszem észre, szürkületben egyre rosszabb! Már megkerestem a klinikát, s megbeszélem az instrukciókat a továbbiakról!

2010. márc. 30. 20:10
 3/11 anonim válasza:
Szia.Nekem is volt ilyen műtétem.Nekem tíz éve volt.Utána jól láttam.Nem kellett se szeműveg semmi!Majd elkezdett romlani a szemem.Most ott tartok rosszabbul látok mint elötte!Rádásul a szemem begyullad időnként,mindenre allergiás lettem.Fényiszonyom is lett.A napon rosszul vagyok még szeművegben is.Nem birom.
2010. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az utolsó vagyok a műtét elött a szemem 5.5 diporás és 4.5 cillinderes volt a bal a jobb meg 4.5 dipriás és 4.5 cillinderen.Tehát nekem nagyon rossz volt a szemem.De teljesen jól láttam a műtét után.Most meg Az egyik szemem 6 os a másik 6.5 .a cillinder meg 6
2010. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez durva! És nem vetted fel a kapcsolatot a műtétet végző klinikával? Érdemes lenne!
2010. márc. 31. 19:26
 6/11 anonim válasza:
Dehogy nem!Oda járok azóta is.De akkor is megmondták 100%-os műtét nincs.De azért ezt nem mondták ,hogy rosszabb lesz mint utána.Az a röhejes felajánlottak elöször fél áron majd a végén márt imgyen is ,hogy megműtik ujjból a szememet.De nekem nem kell.A végén leht megis vakulnák.Igyis az a szaruhártya vagy mi elégggé vékony lapos lett a szemem,lapos kontaklencsét tudok hordani.
2010. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ja még annyit mondot az orvos,hát sajnos valakinek igy reagál rá a szeme,hogy visszaromlik!!!!!!!!De legalább ezt mondhaták volna elötte is.
2010. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ÉS azt lehet tudni, melyik klinika végezte a műtétet, és mikor?

Sajnos én is kisebb mértékű romlást érzékelek, s emiatt felmerült a kérdés bennem! Köszönöm előre is őszinte válaszod!

2010. márc. 31. 20:26
 9/11 anonim válasza:
Igen Budapesten a Tőmő utcai excimer lézer.De most tavaly az űlői utra költöztek.
2010. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A műtét 2000-ben volt.
2010. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!