Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsével is homályosan...

Kontaktlencsével is homályosan látok. Ez idővel fog javulni?

Figyelt kérdés

A mai az első napom kontaktlencsésként de nem látok vele elég tisztán. Folyamatosan homályos a látásom mind a két szememmel.

Ezt az első behelyezés és betanulás után jeleztem a kontaktológusomnak is de azt mondta hogy ez idővel javulni fog..

Közelre is homályosabban látok velük..(Rövidlátó vagyok)

kinek mik az első tapasztalatok ezzel?

már azonnal éles látás volt vagy később javult fel a látás?

Nem száraz a szemem sem..


2016. jan. 29. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. nekem amint beraktam első alkalommal saslátásom lett. Nekem is van, hogy elhomályosodik a látásom, ha fáradt a szemem stb, de ha állandóan az szerintem nem biztos hogy jó..

Lehet el kéne menned egy másik optikába és újra beméretni a szemed, talán nem a megfelelő dioptriát kaptad. (Persze az más, ha egy féllel kevesebb direkt, hogy ne szokjon hozzá a szem és ne romoljon tovább)

2016. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fog javulni vagy a lencse típusa nem megfelelő vagy a dioptria.

Ha nem ad más próbalencsét az optikusod, akkor keress fel másik optikát!

2016. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta a nő hogy 1 hét mulva menjek vissza kontrollra és ha ugy érzem hogy nemjó akkor ad egy erősebbet vagy másfajtát..

de elmondása szerint csak egy kis idő kell hogy megszokja a szemem.

Én is ilyen "saslátásra" számítottam de tévedtem..

vmivel jobb lett az biztos,de érzem hogy nem teljesen jó..

remélem egy pár nap után javul a helyzet ha nem akkor valószínű hogy másik optikába megyek.

Köszi a válaszokat

2016. jan. 29. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
"Azt mondta a nő hogy 1 hét mulva menjek vissza kontrollra és ha ugy érzem hogy nemjó akkor ad egy erősebbet vagy másfajtát.. " már csak ez alapján is azt mondom, hogy irány másik optika
2016. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azonnal saslatasom lett, uberkiraly volt :D
2016. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!