Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Homályosan látok a kontaktlenc...

Homályosan látok a kontaktlencsével? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam meg a pórba kontaktlencsét, de már az első próbálnál sem láttam vele tisztán. Vagy is, élesebb lenne minden, de még is kettős látásom van, vagy nem tudom, ha hunyorítok jobb egy picivel. Mitől lehet? A doktor nő se tudja mi a baj, mert a gép nem mutatott semmit, hogy erősebb, vagy gyengébb kellene, vagy csak szoknom kell még? Tegnap volt 2 órán keresztül bent de már örültem hogy kivehettem, mert nagyon rossz. Miért nem látok vele? Másnak is van hasonló gondja?
2012. aug. 23. 10:05
 1/4 A kérdező kommentje:

+1 kérdés:

Miért használhatom csak 1 hétig? Holott 1 hónapig használhatnám? A doktor nő mondta, hogy kivégzem 1 hét alatt. Pedig ha nem is elsőre, de 2.ra sikerül betennem és kivennem, szóval nem nyúzom el. 1 hét után még is tegyem inkább le? Nem szeretném mert kb 1 hónap mire megjön a rendes:S..

2012. aug. 23. 10:10
 2/4 anonim válasza:
Szia! én most kaptam egy fél órája :D igazából én hibátlanul látok vele :O néha pislogok elhomályosul, de aztán beáll. meg könnyezek kicsit és piros a szemem. de nincsenek ilyen bajaim :/ Nemtudom mi lehet a gond, hátha meg szokod.
2012. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy csak meg kell szoknom!:) mert gyűlölöm a szemüvegem:d nagyon kicsinyíti a szemem:)
2012. aug. 23. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:

tórikus lencse?

nekem az van, és eleinte ilyen volt, pár hét alatt megszoktam. elvileg normális, ha teheted, viseld minél többet.

de lehet, hogy csak ez a lencse nem szerencsés, kérj másik márkából már típusú lencsét.

az elhasználást nem tudom, de sok helyen visszakérik a próbalencsét hamar, hogy rendelj, mert abból van nekik haszon. :S

de lehet, hogy nem jól lett beállítva, nekem is gyengébb kellett végül, mert túlkorrigált.

vagy csak szimplán nem bírja a szemed, sajnos ilyen is van. :S

2012. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!