Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nehezen tanultatok bele a...

Nehezen tanultatok bele a kontaktlencse hordásába?

Figyelt kérdés
Már vagy 13 éve szemüveges vagyok,és most megfordult a fejemben,hogy kontaktlencsét hordjak,viszont írtózom a szembe nyúlkálástól.Ehhez hozzálehet szokni,vagy felejtsem el?

2016. jan. 29. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

az optikában addig nem engednek el, amíg nem tanulod meg berakni, kivenni .... ez max 2 óra alatt megvan


amúgy én 6 éves korom óta vagyok szemüveges, 5 éve van kontaktlencsém, 38 éves vagyok ;)


sokkal kényelmesebb a lencse, de persze kell mellé a szemüveg a pihenőidőkre vagy esetleges nátha, kötőhártya-gyulladás esetére

2016. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is irtóztam tőle. De ez csak 3 napig okozott gondot (addig 1 óra volt berakni, kivenni meg fél óra, de nem adtam fel). Aztán meg rájöttem hogy nem kell a szememhez érni, csak rárakni a lencsét, és semmi bajom nem lesz ettől. Nincs mitől félni. Nekem szemüvegem sem volt sose, lencsét hordok már 5 éve minden nap.
2016. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor eloszor probalkoztam a felrakassal, azt mondtam, a franc egye meg az egeszet, nem kell ez nekem. Egy felorat kinlodtam a felhelyezessel, ugyanennyit a leszedessel. Aztan megneztem egy-ket videot a youtube-on, most meg mar fel perc alatt megvagyok az egesszel.

Kicsit undorito, hogy a szemedbe nyulkalsz, de megeri, en extazisba voltam, amikor mindent elesen lattam szemuveg nelkul :D

Nem allandoan lencset viselek, valtogatom szemuveggel, de en egy-ketto hozzaszoktam, csak ajanlai tudom :-)

2016. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!