Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy faág belecsapott a szememb...

Zetke kérdése:

Egy faág belecsapott a szemembe. Néha egy kicsit fáj, de ugyanolyan jól látok. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Apukámnak segítettem a fát hordani. Mikor leraktam belecsapott egy kisebb ág a szemem fehér részére. Ott egy kicsit bevéresedett. Látásom ugyanolyan jó mint volt, nem látok homályosan. Néha fáj. Aggódnom kéne?

2016. febr. 27. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem lett komoly bajod szerencsére, de ha meg akarsz nyugodni, menj el az ügyeletre, szemészetre.
2016. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne elmenni. A faággal mint az idegentestek többségével kórókózók is bekerülhetnek a szemedbe és csúnyaságokat, kötőhártyagyulladást és a szaruhártya gyulladását okozhatják mondjuk az utóbbi sérült volna, akkor borzasztóan fájna)

kapsz egy kis antibiotikumos szemcseppet. Inkább fordítsd ráazt a néhány órát. Szemedből csak egy van...na jó kettő...

2016. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vinkovci válasza:
A gallyakra mindig nagyon vigyázok, hogy ne csapjon egy se arcon. Főleg fűnyírás közben veszélyes nekem, mikor mellette még tolnom is kell. Szerintem is lehet, hogy jobb, ha megnézeted.
2016. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!