Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az internetről rendelt kontakt...

Az internetről rendelt kontaktlencse ugyanolyan jó, mint az optikusnál rendelt lencse?

Figyelt kérdés

úgy értem ugyanúgy látok vele,nem az van mint a tescoban meg egyéb helyeken lévő szemüveggel,hogy azzal nem látnék rendesen,mert a +2-es (amilyen nekem kell) is nagyon erősnek érződik?Ha azt írja 6 db-os az azt jelenti,hogy félévre elég? Sajnos nem vagyok tisztában a görbülettel meg ilyen dolgokkal.Tehát jobban meg is érné netről rendelni?Kb mennyi idő amíg megérkezik?


L


2014. aug. 11. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, mivel mindenhol ugyanazt árulják neten is mint amit optikában. De ha még azt sem tudod milyen kell, görbület meg minden akkor először optikába menj vizsgálatra és lencse próbára.

6 db az 6 db... azaz 3 pár. Ha havi lencse akkor 3 hónapra elég.

2014. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!