Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 14 évesen mit lehet kezdeni a...

14 évesen mit lehet kezdeni a kancsalsággal?

Figyelt kérdés
Ingyen csinálják a műtétet? 14 évesen meg lehet műtetni egyáltalán?

2016. máj. 7. 19:08
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Másrészről esztétikai műtéteket nem áll a TB csak úgy. És nem is minden orvos fogja ezt elvállalni. Ez eléggé kényes műtét és nem rutin. Ez már nem lézeres. Nem látást javítanak. Felvágják a szemednél az izmokat. Nem is könnyű dolog. Előre nem tudják meg mondani, hogy sikerül-e vagy sem. Ahogy mondtam: Nem ajánlom a műtétet. Túl macerás túl sok a rizikó faktor és kevés az esélye arra, hogy egy műtéttel egész életedre rendben legyél, na meg a látásod nem fog javulni, tehát így is úgy is kell szemüveg vagy kontaktlencse, akkor minek a műtét?
2016. máj. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk 18 éves korom után csináltatnék egy lézeres szemműtétet, akkor helyrejönne a látásom, vagy a kancsalság miatt nem lehet vele mit kezdeni?
2016. máj. 28. 10:43
 13/50 anonim ***** válasza:
Lézeres műtéttel semmi nem fog történni, nem látás miatt vagy kancsal, hanem mert az izmok befele húzzák vagy lazák ezért kifele áll. Ez csak szikével oldható meg "esztétikai műtét", felvágnak és ott csinálják a dolgokat, semmilyen lézeres beavatkozás nem fog segíteni. A látásod meg sosem lesz jobb. Kancsalságot nem lehet lézeres látás javítással javítani még akkor sem ha a szemed már középen van. De ezt egyszer már leírtam. Figyelj jobban.
2016. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Akkor aki egyszer kancsal lesz, annak onnantól annyi?
2016. máj. 28. 20:35
 15/50 A kérdező kommentje:
Merthogy kontaktlencsém nem lehet...
2016. máj. 28. 20:43
 16/50 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem lehet? Beraktad és kipróbáltad? Nekem is azt mondták, hogy nem lehet. Elmentem kontaktológushoz, kipróbáltuk a próbalencsét, egyedül betudtam rakni, és lááám. látok vele ugyanúgy mint szemüvegbe és a szemem is középen van, majd megnézte az illesztést és tökéletesen illeszkedik.. ez előtt 10 éven keresztül azt mondták, hogy nem lehet sose kontaktlencsém a szemem miatt. több orvos is ezt mondta, mind hazudtak és már évek óta hordok és sokkal jobban érzem magamat.. csak el kell menned és igenis ráerőszakolni, hogy te ki akarod legalább próbálni. akkor derül ki hogy lehet-e vagy sem. amíg nincs bent a szemedbe nemtudhatod.
2016. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
16%
és amúgy igen. aki egyszer kancsal lesz és gyerekkorba nem javítják ki az úgy marad. jelenleg. lehet 20 év múlva egy tablettával megoldják a problémát, de jelenleg ennyi.
2016. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
A pénz miatt sem lehet és a szemészeten is azt mondták, hogy nem lehet, mert minden évben kötőhártya gyulladásom van, és "na ha még kontaktlencséd lenne…", meg " túl fiatal vagy hozzá".
2016. máj. 28. 22:01
 19/50 A kérdező kommentje:
Egyébként az érdekes, hogy nekem akkor sincs középen a szemem, ha rajtam van a szemüveg.
2016. jún. 7. 15:05
 20/50 anonim ***** válasza:

TÁMOGATJA A TB!!!

Nekem most volt a 4. műtétem, és már ezelőtt 20 évvel is támogatta a TB, és most is. Aki nincs tisztában vele, miért ír hülyeségeket?


Budapest-dr. Domsa Patrícia, őt keresd meg.

2016. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!