Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha hirtelen felállok elkezdek...

Ha hirtelen felállok elkezdek azédülni, és elhomályosodik a látásom, mitől van ez?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 10:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Szédülni*elírtam :D
2016. jún. 18. 10:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomás tipikus tünete. Neked csak lassan szabad helyzetet változtatni, erre mindig ügyelj. Egyébként ártalmatlan állapot, rengetegen élnek vele, köztük én is.
2016. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen néha, alacsony vérnyomás, nem tud alkalmazkodni a hirtelen pozícióváltáshoz.
2016. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mikk^ válasza:
Ezen az állapoton sokat segít a rendszeres testmozgás.
2016. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én családomban is van ilyen, egyetértek a többiekkel, alacsony vérnyomás okozza a legtöbb esetben. Vigyázz magadra és fogyassz kicsit több olyan ételt/italt, amik segíthetnek a problémán :)
2016. jún. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
SZia! Én még gyerek vagyok és nekem is nagyon sokszor van ez de szerintem nem feltétlen az alacsony vérnyomás az oka mert nekem egyetalán nem az és mégis ez van
2017. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!