Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések! Mi a vélemén...

Toast_with_Eggs kérdése:

Kontaktlencsések! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Tegnap nem tudtam kivenni az egyik szememből a kontaktlencsét. Aznap este és ma reggel is nagyon erősen próbáltam. Bementem a kórházba, és ott azt mondták, hogy nincs is bent a lencse. Meg mernék rá esküdni, hogy nem vettem ki. Bízhatok az orvosban? És hogy ha beleolvadt a szemembe?

2016. jún. 21. 20:49
 1/7 zóna_pocok ***** válasza:
47%
Jol latsz vagy sem? Nem nehez ebbol megallapitani hogy bent van vagy nincs.
2016. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ebbe nem gondolt bele...
2016. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
beleolvadt, az... inkább az agyadba olvadt bele
2016. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Letesztelheted úgy, ahogy már előttem is írták, vagy próbáld meg sokáig nyitva tartani a szemed/tévézni, gépezni, az nekem pl. lencsével már kis idő eltelte után is nagyon kellemetlen. Vagy ha próbálod megérinteni a pupillád akkor lencse nélkül sokkal érzékenyebb. De szerintem ezek nélkül is látszik, hogy bent van-e a lencse.

Nem lehet, hogy leesett miután kivetted, vagy félig kiszedted és utána kipislogtad, így nem vetted észre?

Nem hiszem hogy bele tud olvadni a szemedbe, szerintem emiatt nem kell aggódnod. :D

2016. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
alvás közben kiesett, van ilyen
2016. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zóna_pocok ***** válasza:
0%
De nem hiszem el, hogy valaki kepes lepontozni mikor tok logikus es hasznos valaszt adok... Ilyenek miatt csokken a %-a az embernek :/
2016. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kár, hogy nem volt hasznos a válaszod, pláne nem logikus, simán benne lehet a kontaktlencse úgy a szemben, hogy nem látsz jól...összehajtva a szemhéj alatt...nyilván a kérdező megtalálta volna a lencséjét, ha az a pupillája előtt lett volna
2016. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!