Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki rendelt már netről...

Valaki rendelt már netről kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

Szeretnék kontaktlencsét rendelni az internetről.Van itt olyan aki már rendelt? Az lenne a kérdésem,hogy ha megadom a dioptriát vagy színt akkor teljes mértékben azt kapom meg? Nem használtat vagy elszámozzák stb?


Esetleg valaki tudna küldeni egy oldalt ahonnan rendelt és megvan elégedve vele?



2016. júl. 5. 22:35
 1/3 Kovács Gabcsiii válasza:
Ha városban laksz akkor keresd meg a legközelebb lévő optikai boltot, általában szoktak csinálni ingyenes szemorvosi vizsgálatot. Ha itt megtudod, hogy hányas dioptria kell pontosan, akkor már tudsz magadnak vásárolni akárhol. Ha nem városban laksz, akkor biztos van melletted egy város ahol van ilyen. Minek költenél postaköltségre, ha annyi lenne kb. a buszod is. És akkor amit a kezedbe adnak eldöntöd, hogy megveszed e. Nem például, hogy postán kibontják vagy valami és nem tudod vissza küldeni. Akkor oda a pénz. Egy tanács: Ha már nem látsz az adott kontaktlencsével rendesen, akkor saját magadnak ne vásárolj erősebbet. Én ezt tettem, és rontottam a szememen 1 dioptriát.. 2 éve műtötték a szemem lézeresen Budapesten, én azóta meg vagyok elégedve vele. Viszont nem csinálnak 18 év alatt ilyen műtétet, mert általában 18 éves korára áll be a dioptria az embernek. Mondják ezt, de nem tudom, hogy így van e. :)
2016. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állandóan netről rendelek, nem találkoztam még csaló webshopokkal, optilen.hu, eoptika, yukka, lencsek.hu, lencse.hu, meg sok másikról is rendeltem már.

De csak olyat rendelj amilyet már hordtál és tudod hogy jó a szemedre. Találomra ne rendelj, kicsi az esély hogy jó is lesz.

2016. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Marelissa válasza:
Én rendeltem már és megérni, mert olcsóbb. DE! Csak abban az esetben tedd, ha pontosan tudod, hogy milyen kontaktlencsére van szükséged. És itt nem csak a dioptriáról van szó, hanem a görbületről, átmérőről és a márkáról. Nekem az optikában annak idején bemérték a szemem és megmondták, hogy a cylinderes Soflens-et ajánlják. Persze azt akarták, hogy náluk vegyem, de amikor utánanéztem, kiderült, hogy jóval drágább. Én az Alensa.hu-n szoktam rendelni és eddig nem volt okom panaszra - [link]
2016. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!