Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésem volt 24nappal...

Körülmetélésem volt 24nappal ezelőtt. Kérdés: Mennyi idő után kezdenek kiesni a varratok? Az orvos szerint tökéletesen gyógyul, viszont a varratok mind megvannak.

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig nemestek ki,akkor azokat úgy kell kiszedni.

Az orvosod kis zsebpénzt remél .Már 2 hét után kezdenek kihullni,ha felszívódókkal varrt .Ennyi időről még nem is hallottam ilyen műtétnél .Én már holnap ott lennék varrat szedésre .

2015. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felszívódó varratok. Pont egy hete ment szabadságra,26.-án kontroll.
2015. okt. 15. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem birizgáld meg tiszta kézzel kicsit a varratokat. Nálam is az volt, hogy még volt bent pár két héttel a műtét után, amiket az orvos tanácsára megpróbáltam kihúzni, de gyakorlatilag szétfoszlottak a kezemben amint hozzájuk értem.
2015. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WalterWhite. válasza:
Nekem kb másfél-2 hét után fokozatosan potyogtak ki a kamillás áztatás közben. 24 nap után már majdnemhogy "újra használtam".
2015. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!