Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem tudom kivenni a konteklenc...

Nem tudom kivenni a konteklencsét (fontos)?

Figyelt kérdés
Két napja van próbalencsém, és nm tudom kivenni. A bal szememből simán kijött viszont a jobbal akárhogy próbálkozok, nem jön ki. Már hozzá sem tudok érni, annyira fáj.

#napi lencse #konteklencse
2016. júl. 13. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Napi lencse?

Persze hogy fáj, tegnap kellett volna kivenni.

2016. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen napi, és tegnapit simán ki tudtam venni.
2016. júl. 13. 19:12
 3/15 anonim ***** válasza:

Milyen modszerrel probalod?

Probald meg kihuzni a szemed sarkaba, akkor meggyurodik es kijon.

A masik a csippentos modszer, ami szerintem bonyolultabb.

2016. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Próbálom kihúzni a szemem sarkába, de meg se mozdul.

És köszi a választ.

2016. júl. 13. 19:16
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja, csak ma tetted be ezt, amit nem tudsz kivenni?

Tegyél bele folyadékot, és ha megnyugszik, próbáld újra!

Voltál betanításon?

2016. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor biztos, hogy bent van? :D

Nincs olyan, hogy nem.modul meg.

2016. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Biztos ogy bent van, látom a szélét. Folyadékom meg nincs, azt mondták az optikában ogy napioz nem kell. Ha várok egy kicsit akkor könnyebb lesz kiszedni? Vagy próbáljam meg vízzel?
2016. júl. 13. 19:19
 8/15 anonim ***** válasza:

Ahol vetted, az optikus haza engedett így? Én amikor először vettem, nem engedett haza addig, míg kétszer be nem tettem és magamtól ki nem vettem.

Egyébként én a bal szememből vettem ki mindig is nehezebben, néha küzdöttem vele, de nem szabad feladni, és muszáj kivenni. Mély levegő, rákoncentrálás, (nálam ha más már nem volt, egy pálinka)

Előfordulhat, hogy nem egyforma a szemed, nálam is az van, hogy látom a tükörben, főleg a fotóimon látszik, hogy nem teljesen egyformák a szemeim. Lehet, hogy ugyanaz a szög és kéztartás nem jó a jobb szemedre. De lehet, hogy csak érzékenyebb az a szemed, és jobban zavar, ha hozzá érsz. Most pedig tedd magad elé a tükröt, vegyél egy mély levegőt, és vedd ki ugyanolyan határozottsággal, mint a másikat. Lehet kellemetlenebb lesz, de meg kell tenned. Egyszerűen csak azért nem tudod kivenni, mert annak a szemgolyódnak ez már túl sok azt érzed. De sokkal rosszabb lesz, ha még egy éjszakát bent marad. Gondolj arra közben ,hogy mit veszíthetsz?

2016. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És attól lehet bajom, ha túl erősen nyomom meg?
2016. júl. 13. 19:24
 10/15 anonim ***** válasza:

"Folyadékom meg nincs, azt mondták az optikában ogy napioz nem kell. "


F_szt nem, hát miben tartod éjjel???

2016. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!