Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem tudom kivenni a konteklenc...

Nem tudom kivenni a konteklencsét (fontos)?

Figyelt kérdés
Két napja van próbalencsém, és nm tudom kivenni. A bal szememből simán kijött viszont a jobbal akárhogy próbálkozok, nem jön ki. Már hozzá sem tudok érni, annyira fáj.

#napi lencse #konteklencse
2016. júl. 13. 19:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajod, mert annyira erősen biztos nem nyomod, de nem is kell nyomni, hogy kivedd. Vagy az a baj, hogy már tényleg nyomod. Nem kell nyomni semmit!

Csak vegyél fel egy megfelelő pózt, és lágyan fogd meg a hüvelyk és a mutató ujjaddal ,mint ahogy a másiknál is tetted. Határozd el, hogy most kiveszed és kész, túl vagy rajta. Ha másképp nem megy, fogj egy zsebtükröt, tedd az asztalra, és hajolj fölé. Az a lencse ott van ha nem vetted ki, és egészen biztos, hogy a szivárványod közepén, mert úgy van kialakítva a formája, hogy az ott tapad meg. Ha ne adj isten elalszol benne, akkor is oda kúszik vissza magától. Ez már csak ilyen. Az optikusodnak meg üzennék valamit, de most inkább nem írom le.

2016. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz folyadékot gyógyszertárból, sima sóoldatuk biztosan van, az megfelel.
2016. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ha úgy kell érteni a napi lencsét, hogy kivevés után megy a kukába, akkor a víz is megfelel ezúttal, igen.
2016. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Vízzel locsold meg a szemed és szorítsd össze többször, aztán várj 5-10 percet.De sokszor és nagyokat pislogj.

Aztán próbáld meg oldalra lehúzni.


Kiszáradt a szemed nekem is volt ilyen.

Azért óvatosan.

2016. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeteket, mar sikerult kivennem.
2016. júl. 13. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!