Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi baja a szememnek?

Mi baja a szememnek?

Figyelt kérdés

Elég sokat szoktam olvasni rendes könyvet és interneten elérhető könyveket is, főleg most nyáron.

Eddig nem volt hasonló problémám, de ma arra keltem hogy a bal szemgolyóm nagyon fáj ha mozgatom.Ha csak a fejemet forgatom, és egyenesen nézek semmit nem veszek észre, viszont ha elnézek jobbra, balra, vagy bármerre úgy, hogy a szememet mozgatom a szemgödörben(nem tudtam normálisabban leírni:D) akkor borzalmasan fáj.Furcsán fog hangzani, de olyan, mintha izomláza lenne a szememnek.Ráadásul nem csak kicsit érzem, hanem mintha a fájdalom a fejemben is végig futna bal oldalt ilyenkor,nagyon zavaró.

Nem tudom mi lehet az oka, vagy az, hogy sokat olvasok mostanában(de mindig is sokat olvastam, szóval nem erre gyanakszom), vagy a fáradtság.Mostanában nem alszom túl jól, és tegnap este lagziban voltunk, így alig aludtam ma 5-6 órát, ami nálam nagyon kevésnek számít.Mi lehet a baj? Nézessem meg szemésszel? Kedden rendel az orvos. Egyébként már vagy 4-5 éve szemüveges vagyok, távolra elég rosszul látok.

17/l



2016. aug. 14. 15:29
 1/2 anonim válasza:

Vèlemènyem szerint a kèrdèsre már megadtad a választ kialvatlan vagy ès a tested nem kèpes normálisan feldolgozni ezt a megterhelèst gondolom általában rendesen alszol így ehez nem szokott hozzá a szervezeted.

Habár elèg èrdekes amit leírtál nem emlèkszem mèg hallásból se hasonló esetre de lehet hogy amikor nincs fókuszban a szemed ugyebár amikor nem a fejedet hanem a szemedet mozgatod kiesik egy pillanatra a fókuszból egy idegpálya rosszul reagál ès ez okozza a nagy fájdalamt. Szerintem helyrejön de ha nem menny el orvoshoz nehogy komoly károsodást szenvedjen a bal szemed. (EGY NAPOT ADJ MAX A REGENERÁCIÓRA HA UTÁNNA NEM JAVUL AKKOR SÜRGÖSEN DOKI!!!!)

2016. aug. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma már egy fokkal jobb a helyzet, de nem sokkal(munka miatt reggel korán kellett ma is kelni).

Holnap ha nem javul akkor mindenképp elmegyek szemészetre.

2016. aug. 15. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!